Slide 3

Türk Telekom Ventures'ın yürüttüğü hızlandırma programı Pilot'un 12. dönem girişimleri belli oldu. Türkiye'nin teknoloji üreten ve ihraç eden ülke olma hedefine katkıda bulunarak girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi amaçlayan Pilot programında Spark Up TEKMER girişimlerinden Hardal da yer alacak.

Slide 1

BİLGİ Spark Up TEKMER eğitimleri başladı.

Girişimcilerinin kuluçka süreçlerini hızlandırmayı amaçlayan Spark Up; alanının önde gelen isimleri ile üye girişimlerine hukuktan finansa, pazarlamadan yatırım süreçlerine ihtiyaç duyabilecekleri en önemli noktalarda yol göstermeye devam ediyor.

Slide 3

BİLGİ Spark Up TEKMER başvuruları devam ediyor.

Slide 3

Sosyal Medya hesaplarımızı takip ediyor musunuz?

previous arrow
next arrow
anasayfa_sec1.jpg

Yeni başlayanların ve girişimcilerin büyümesini desteklemek ve teşvik etmek için tasarlanmış kuluçka merkezimize hoş geldiniz. Beylikdüzü’nde yer alan tesisimiz, yenilikçi fikirlerinizi başarılı işlere dönüştürebilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sunmak için sizleri bekliyor.

Kuluçka merkezimiz, girişimcilerin benzer düşünen kişilerle bağlantı kurabilecekleri, değerli kaynaklara ve rehberliğe erişebilecekleri ve en son teknoloji ve altyapıdan yararlanabilecekleri işbirlikçi ve destekleyici bir ortam sağlar. İster girişiminizin ilk aşamalarında olun ister işinizi ölçeklendirmek isteyin ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli programlar ve hizmetler sunuyoruz.

Tesisimiz, tümü yüksek hızlı internet, ileri teknoloji ve konforlu mobilyalarla donatılmış özel ofisler, ortak çalışma alanları ve toplantı odaları dahil olmak üzere çeşitli esnek çalışma alanlarına sahiptir. Ayrıca mentorluk ve koçluk programlarına, yasal ve finansal hizmetlere, pazarlama ve markalaşma desteğine ve çok daha fazlasına erişim sunuyoruz.
Kuluçka merkezimizde, işbirliği kurmanın ve topluluk oluşturmanın başarı için gerekli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle üyelerimizi deneyimlerini paylaşmaya, diğer girişimcilerle ağ kurmaya ve düzenli etkinliklere ve çalıştaylara katılmaya teşvik ediyoruz. Ekibimiz, kişiselleştirilmiş destek ve rehberlik sağlamaya kendini adamıştır ve bir iş kurmanın ve büyütmenin zorluklarını aşmanıza yardımcı olur.
Kuluçka merkezimize bugün katılın ve girişimcilik hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Sizi yenilikçiler ve değişim yaratanlar topluluğumuza davet etmekten heyecan duyuyoruz.
TR